Menu

Çantat e kashtës, trendi i kësaj vere

Çantat e kashtës kanë qenë gjithmonë të preferuara gjatë stinës së verës.

Çantat e kashtes

Megjithatë gjate viteve të fundit ky lloj i çantave është përdorë më së shumti në plazh.

Ndërsa modelet e këtij viti janë dizajnuar që t’i përshtaten dhe paradites apo mbrëmjes në qytet.

Të mëdha, komode, të thurura në modele të ndryshme, të zbukuruar me aksesorët, çdo vajzë duhet të ketë një çantë kashte.

Veç modeleve klasike, mund të gjeni dhe versione më elegante. Të qëndisura, me rripa të gjatë apo të shkurtër, fotografitë e mëposhtme tregojnë modelet më të bukura.

Image result for straw bags 2017

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*