Menu

BOTA

Kremlini: Nuk ka aleternativë për marrëveshjen bërthamore me Iranin

Zëdhënësi i presidentit rus, Vladimir Putin thotë se nuk ka aleternativë tjetër për marrëveshjen bërthamore të nënshkruar në mes të Iranit dhe fuqive botërore dhe se marrëveshja duhet të respektohet nga të gjitha vendet nënshkruese.

kremlin

TE TJERA

Me Shume Ne politiko