Menu

Bosi i drogës britanike jetonte me emër të rremë, publikohet momenti i arrestimit

Policia e Lituanisë ka arrestuar bosin e drogës i cili ka jetuar një jetë “fantazmë “ për shtatë vitet e fundit.

bosss

Policia e Lituanisë  ka arrestuar bosin e drogës i cili ka jetuar një jetë “fantazmë “ për shtatë vitet e fundit.

Britaniku James Mulvey ndryshe i njohur i “pakapshmi” është arrestuar në një hotel, duke përdorë një emër të rrem.

42-vjeçari, me origjinë nga Solihull në Birmingham, jetoi një jetë luksoze me makina sportive dhe ora të modës së fundit, ndërsa jetonte në arrati dhe deri sa fitonte rreth £ 75,000 në javë.

Kurse, tabloidi britanik “The sun”, ka publikuar momentin e arrestimit të James Mulvey i cili nga droga ka fituar 40 milion £.

 

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*