Menu

Big Mama mbeti pa tekst në koncert, gratë marrin defin dhe ia thonë këngës

Këto ditë, artistët tanë kanë qenë të angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

big mama

Këto ditë, artistët tanë kanë qenë të angazhuar me koncerte brenda dhe jashtë vendit.

Me rastin e “Ditës së gruas”, performoi edhe këngëtarja Big Mama, e cila përmes rrjeteve sociale ka sjellë pamje nga performanca e saj, shkruan lajmi.net.

Të pranishme në koncert padyshim që ishin vetëm gjinia femërore, ngase atyre i dedikohej mbrëmja.

Në një moment, derisa këngëtarja ishte në skenë, afrohen disa gra me def dhe ia thonë këngës, kurse Bigi mbetet pa koment.

Këto video, ajo i ka sjellë për fansat në rrjete sociale, ku duke atmosfera në maksimum.

Fjalët kyçe: Big Mama

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*