Menu

Bella harron The Weeknd

Shtatë muaj pas ndarjes nga këngëtari “The Weeknd”, Bella Hadid është fotografuar në krahët e një tjetër artisti.

Bella


Këtë herë, modelja 20-vjeçare ka zgjedhur të “qëndrojë” pranë profesionit të vet dhe në një apartament të Nju Jorkut është parë me modelin australian, Jordan Barrett.

E po në profesionin e tij ka qëndruar edhe “The Weeknd”, që “ka zyrtarizuar” romancën me Selena Gomez.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*