Menu

Bella Hadid tregon format perfekte

Bella Hadid, pushime në Malibu, tregon format perfekte me bikini të kuq.

Bella Hadid,

Ajo është një modele me famë botërore dhe shumë e angazhuar me aktivitetet e modës në mbarë botën, por Bella Hadid i ka lejuar vetes disa ditë relaksuese në Malibu.

Modelja ka treguar format perfekte me bikini të kuq, teksa dilte nga uji në shoqërinë e një djali.21-vjeçarja ka kaluar me miqve e saj disa ditë pushimi larg nga Los Angelosi i zhurmshëm.
4DF6C77600000578-5923665-image-m-16_1530836667686

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*