Menu

Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane.

real

Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami.

Diario Gol shkruan se Los Blancos janë të gatshëm t’i sakrifikojnë tre yje për Kanen, përcjell Express.

Thuhet se Reali do t’i ofroj Tottenhamit yjet si: Gareth Bale, Luka Modric dhe Karim Benzema për Kanen.

Më herët është raportor se kampioni i Spanjës dhe Evropës është i gatshëm t’i ofroj Tottenhamit 2000 milionë euro për sulmuesin anglez.

Mbetet të shihet gjatë verës së ardhshme se çka do të ofroj Real Madrid për Kanen. /Express/

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*