Menu

Pse u frikësua Bebe Rexha?

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar këngët e albumit të saj të ri gjatë kësaj kohe dhe po punon për klipet muzikore.

bebe rexha

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka publikuar këngët e saj të re gjatë kësaj kohe dhe po punon për klipet muzikore.

Edhe pse pjesa më e vështirë është përfunduar, vazhdojnë sfidat e mëdha. Nëpërmjet një postimi në Instagram, Bebe ka treguar se ka shkuar në një vend për të xhiruar, ku është frikësuar për vdekje.

Bebe Rexha: Ne xhiruam videon e “Unë jam një rrëmujë” në një teatër të pushtuar dhe të braktisur. Unë fillova të qaja me të madhe. Kur një media kishte shkuar për të xhiruar aty, raportoi se 103 shpirtra ishin vizitorë në atë vend. Kurrë nuk kam besuar këtë gjë deri tani, por sot i besoj!

Ajo publikoi dhe një pamje të ambientit ku dukej veshur me të bardha si një seksi nurse.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*