Menu

Bebe Rexha publikon pamje nga avioni privat dhe mburret: Nuk kam nevojë..(Foto)

Ajo është një nga këngëtaret më “IN” të momentit dhe është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi Bebe Rexha për asnjë gjë në botë se mohon origjinën e saj.

bebe

Ajo është një nga këngëtaret më “IN” të momentit dhe është shumë e pëlqyer nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi Bebe Rexha për asnjë gjë në botë se mohon origjinën e saj.

Bebe po korr shumë sukses me hitet e fundit dhe këngët e saj çdo javë pushtojnë playlistat më të rëndësishme muzikore botërore.

Së fundmi këngëtarja është thirrur në spektaklin më të madh që zhvillohet, atë të ‘Victoria’s Secret’ event ku do të marrë pjesë dhe këngëtarja tjetër me origjinë shqiptare Rita Ora.

Në foton ë publikuar së fundmi ajo shihet teksa hypën në avion ku ka shkruar:

’ Nuk kam nevojë për një mashkull.Paguaj vetë për të gjitha’.

Këngëtarja ka treguar gjithmonë se nuk ka pasur nevojën e një mashkulli në krah, për të arritur atë çfarë kërkon, pasi ja ka dalur mbanë vetë, në çdo rast.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*