Menu

Bayern Munchen ka këtë plan për James Rodriguez

Bayern Munchen është gati të bëjë mesfushorin kolumbian, James Rodriguez, një lojtar 100% bavarez.

minhen

Bayern Munchen është gati të bëjë mesfushorin kolumbian, James Rodriguez, një lojtar 100% bavarez.

27-vjeçari u huazua në verën e vitit 2017 për dy sezone nga Real Madridi me të drejtën e blerjes dhe tani drejtuesit duan ta konkretizojnë blerjen e kolumbianit për 42 milionë euro.

Ata kanë thirrur menaxherin e famshëm, Jorge Mendes, për të diskutuar një operacion të tillë dhe për ta mbyllur këtë çështje përpara muajit dhjetor, teksa blerja e fantazistit nga Real Madridi do të shoqërohet edhe me një kontratë të re deri në vitin 2023.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*