Menu

Barcelona gjen zëvendësuesin e Luis Suarez, ja kush është supertalenti

Barcelona ka filluar të mendoj për zëvendësuesin e Luis Suarezit, dhe vëmendjen e kanë nga sulmuesi polak i Genoas.

suarez

Barcelona ka filluar të mendoj për zëvendësuesin e Luis Suarezit, dhe vëmendjen e kanë nga sulmuesi polak i Genoas.

Gjiganti spanjoll është gati për t’u futur në garë për shërbimet e supersulmeusit Krzysztof Piatek, pasi për polakun ka shfaqur interesim Interi dhe Juventusi.

Piateki ka shënuar 10 gola në gjashtë ndeshje me klubin e Genoas. Genoa e bleu lojtarin gjatë kësaj vere për 4 milionë euro nga klubi polak, Cracovia Krakow.

Sulmuesi deri më tani i ka shpaguar ato 4 milionë euro të shpenzuara për të, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me superformën që po e kalon në Serie A.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*