Menu

Arsenali pranë blerjes së sensacionit të këtij sezoni në Francë

Arsenali është afër blerjes së sulmuesit të Lyonit Nabil Fekir për 67 milionë euro.

Arsenali

Sipas Daily Star, “Gunners” ka kohë që janë në bisedime me 24-vjeçarin dhe shpresojnë se një marrëveshje mund të arrihet qysh në janar, transmeton Express.

Kjo do të hapte rrugë shitjen e Mesut Ozilit dhe Alexis Sanchezit para se kontratat e tyre të skadojnë në verë. /Express/

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*