Menu

Arrestohet në kufi malazezi

Policia kufitare në Kullë ka arrestuar një të dyshuar me nënshtetësi malazeze, pasi që gjatë kontrollit në çantën e tij është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok.

arrestohet

Policia kufitare në Kullë ka arrestuar një të dyshuar me nënshtetësi malazeze, pasi që gjatë kontrollit në çantën e tij është gjetur dhe konfiskuar një elektroshok.

Me vendim të prokurorit i dyshuari ndalohet dhe dërgohet me procedurë të përshpejtuar në gjykatën kompetente.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*