Menu

Ariana Grande jep lajmin e keq në lidhje me shëndetin e saj mendor

Këngëtarja shumë e përfolur kohët e fundit si për jetën private dhe profesionale Arian Grande akoma po vuan pasojat nga bombardimi në koncertin e saj në Manchester.

ariana

Këngëtarja shumë e përfolur kohët e fundit si për jetën private dhe profesionale Arian Grande akoma po vuan pasojat nga bombardimi në koncertin e saj në Manchester.

Këngëtarja me anë të një postimi që ndau me ndjekësit e saj  tregoi se vuan nga sëmundja e qujatur ‘PSTD’.

‘PSTD’ është trauma që truri pëson pas stresit dhe të jep makthe, probleme me pagjumësinë, ndryshime kujtese, halucinacione, etj.

“Djema.. pa shaka”, shkruan Ariana në foton ku tregon ndryshimet e një truri të shëndetshëm dhe trurit të saj.

Kjo nuk është hera e parë që këngëtarja ndan këtë problem me fansat e saj, por duket se gjendja është përkeqësuar.

Kujtojmë se albumi i Ariana-s vazhdon të jetë më i dëgjuari.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*