Menu

Angelina Jolie fotografohet nga paparacët dhe duket shumë ndryshe(Foto)

Pas luftës ligjore me ish-bashkëshortin Brad Pitt, aktorja e njohur është shfaqur gjithmonë e më keq në aspektin fizik, por rikthimi në sheshxhirim mesa duket i ka bërë mirë.

angelina

Pas luftës ligjore me ish-bashkëshortin Brad Pitt, aktorja e njohur është shfaqur gjithmonë e më keq në aspektin fizik, por rikthimi në sheshxhirim mesa duket i ka bërë mirë.

Së fundmi Angelina është fotografuar në sheshin e xhirimit të dramës “Come Away” dhe mund të themi se duket totalisht ndryshe, dhe gati nuk e njohëm.

Me këmishë të bardhë, fund të gjatë deri në fund të këmbëve dhe flokë bjonde, duket sikur Angelina ka udhëtuar nga e shkuara.

Ndërkohë që ne jemi habitur nga ndryshimi i saj, shumë fansa e kanë komplimentuar duke u shprehur se ajo duket mjaft në formë që pas ndarjes nga Brad Pitt.

Image

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*