Menu

Albërie Hadërgjonaj: Kujdesuni për veten, burrin dhe dashnorin (Foto)

Nëpërmjet një Insta Story Albëria ka treguar se për të qëndruar në formë dhe për të eleminuar rrudhat ajo bën një herë në 3 muaj lazer dhe herë pas here botoks për të paralizuar muskujt.

alberie

Nëpërmjet një Insta Story Albëria ka treguar se për të qëndruar në formë dhe për të eleminuar rrudhat ajo bën një herë në 3 muaj lazer dhe herë pas here botoks për të paralizuar muskujt.

Por tashmë ka vendosur të bëj edhe një tërheqje të syve pasi kërkon që fytyra e saj të duket perfekte. Pasi ka treguar rutinën e saj për një fytyrë të freskët, Albëria ka një këshillë për të gjitha gratë dhe vajzat: “Ua them me zemër, shikojeni veten. Kujdesuni për veten në radhë të parë, për burrat dhe pse jo për dashnorin, ndjehuni seksi”.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*