Menu

Albana Osmani me fustan transparent ekspozon të brendshmet

Këtë herë Albana ka marr poza, teksa kishte veshur një fustan, që i ekspozonte të brendshmet.

albana-osmani-780x439

Moderatorja Albana Osmani konsiderohet si një ndër femrat më të bukura dhe ndër prezantueset më seksi shqiptare. E vetëdijshme për këtë, bukuroshja herë pas here sjell poza mjaft të nxehta.

Por këtë herë Albana ka marr poza, teksa kishte veshur një fustan, që i ekspozonte të brendshmet.

Theksojmë se ajo ka përfunduar me sukses një kampanjë të titulluar “Ti je një luledielli”, ku fondet e mbledhura prej saj i janë dedikuar njerëzve në nevojë.

Albana Osmani me fustan transparent, ekspozon të brendshmet.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*