Menu

Aktorja e njohur turke edhe pse 55 vjeç po ‘çmend’ rrjetin me FOTO provokative

Këngëtarja dhe aktorja turke, Hülya Avsar u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e saj si “Sulltanesha Safije” në serialin Kosem.

turke

Këngëtarja dhe aktorja turke,  Hülya Avsar u bë e njohur për publikun shqiptar  me rolin e saj si “Sulltanesha Safije” në serialin Kosem.

Image

Hulya është shumë aktive në rrjete sociale sidomos Instagram ku ka grumbulluar rreth vetes me mijëra ndjekës.
   Këngëtare dhe njëkohësisht aktore Avsar publikon foto provokative ku shfaq format e saja fizike  të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Image

Dhe së fundmi vetëm një foto e saj ajo ka marrë 60 mijë pëlqime në vetëm pak orë.

E veshur me një fustan të kuq saten Avsar shfaqet më joshesë se kurrë.

ImageImage

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*