Menu

Aktorja e njohur: Jam abuzuar seksualisht deri në moshën 14 vjeçare

Aktorja e njohur, Bella Thorne ka zbuluar përmes një postimi në rrjetin social Instagram se është abuzuar seksualisht deri në moshën 14 vjeçare.

aktorja

Aktorja e njohur, Bella Thorne ka zbuluar përmes një postimi në rrjetin social Instagram se është abuzuar seksualisht deri në moshën 14 vjeçare.

Ish-ylli i “Disneyt” ka treguar se ajo po tregon përvojën e saj për shkak të kampanjës “Time’s Up”.

“Jam abuzuar seksualisht nga dita që arrij ta mbaj mend deri në moshën 14-vjeçare”.

“Pastaj më në fund pata kurajën të mbyll me çelës derën dhe të ulem përpara. Për të gjithë natën!

Duke pritur që dikush të përfitonte sërish nga jeta ime. Prita që të përfundojë dhe ndodhi. Por disa nga ne nuk kanë qenë kaq me fat sa të dalin gjallë… Ju lutem, sot duhet të mbroni çdo qenie të keqtrajtuar”, përfundoi aktorja.kk

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*