Menu

Aksident trafiku mes autobusit e taksisë në Prishtinë

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në mes një autobusi urban dhe një veture taksie në Prishtinë.

aksidente

Një aksident trafiku sapo ka ndodhur në mes një autobusi urban dhe një veture taksie në Prishtinë.

 Ndeshja e veturës me autobusin i cili po transportonte udhëtarët në qytet ka ndodhur saktësisht tek Santea, njofton Klan Kosova.

Deri tani nuk raportohet për të lënduar.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*