Menu

Aksident me të lënduar në Prishtinë

Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 08:00, në rrugën “Tirana” në kryeqytet.

aksident

Një aksident trafiku me persona të lënduar ka ndodhur sot rreth orës 08:00, në rrugën “Tirana” në kryeqytet.

Në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura me targa lokale ndërsa menjëherë në vendin e ngjarjes është paraqitur autoambulanca dhe njësitet policore.

Nuk dihet numri i të lënduarve, mirëpo autoambulanca ka qëndruar për disa kohë në vendin e aksidentit.i.online.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*