Menu

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, shoferi mbetet i bllokuar

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur në rrugën e Kombit, ku një kamion ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys. Nga aksidenti, shoferi ka mbetur brenda në kamion, ndërsa ai raportohet se është në gjendje të rëndë. Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e aksidentit, të cilët po mundohen që të nxjerrin […]

aksident

Një aksident i rëndë mësohet se ka ndodhur në rrugën e Kombit, ku një kamion ka dalë nga rruga dhe është kthyer përmbys.

Nga aksidenti, shoferi ka mbetur brenda në kamion, ndërsa ai raportohet se është në gjendje të rëndë.

Policia dhe zjarrfikësit ndodhen në vendin e aksidentit, të cilët po mundohen që të nxjerrin shoferin e plagosur nga makina.

Deri tani ende nuk dihen shkaqet e aksident, por nga të dhënat e para dyshohet se atë mund ta ketë zënë gjumi.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*