Menu

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, autobusi përplaset me një kamion

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhë para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

aksidente

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhë para pak minutash në magjistralen Prishtinë-Ferizaj.

Në disa fotografi shihet të jetë aksidentuar një autobus dhe një kamion.

Ende nuk dihet nëse ka mbetur i lënduar ndonjë person.

Aksidenti raportohet të ketë ndodhur sot  rreth orës 5 të mëngjesit, shkruan indeksonline. Kështu ka thënë zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajit, Agim Gashi.

“Në hyrje të Ferizajt pak para orës 5 të mëngjesit ka ndodhur një vet aksident. Një autobus në rrethrrotullim nuk i ka respektuar shenjat e komunikacionit dhe është aksidentuar. Janë lënduar 5-6 persona, por me lëndime të lehta trupore”, tha Gashi.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*