Menu

Aksident i rëndë në kryeqytet, vdes një 42-vjeçar

Rreth orës 3:00 të mëngjesit, një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

aksidente

Rreth orës 3:00 të mëngjesit, një person ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti mes dy veturave në lagjen “Arbëria” në Prishtinë.

Lajmin për Kallxo.com e ka konfirmuar komandanti i trafikut rajonal për rajonin e Prishtinës, Milaim Fejzullahu.

Ai tha se në aksidentin ku janë përfshirë dy vetura ka humbur jetën një person i moshës 42-vjeçare.

Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*