Menu

Ai mbron më së miri asetet!

E dimë që Kim Kardashian mori mjaft famë për të pasmet e saj, dhe duket se truproja i mbron më së miri kur ajo doli nga samiti i Forbes për femrat në Nju Jork.

kim


Biznesmenia 36-vjeçare po hynte në godinë kur roja e saj e sigurisë e preku pas, afër të pasmeve dhe kjo gjë nuk u shpëtoi gazetarëve të pranishëm.

Truproja hapi derën për bukuroshen dhe dorën tjetër e vendosi shumë afër të pasmeve. Disa orë më parë, Kim foli për aftësitë ‘e këqija’ të bashkëshortit të saj Kanye Vvest mbi fotografinë.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*