Menu

Agon Amiga e quajti k*urvë, hakmerret Ledri Vula(Foto)

Dikur ata ishin pjesë e të njëjtit grup ‘Babastars’ dhe shokë të mirë, por duket e tashmë gjërat kanë ndryshuar dhe reperat Agon Amiga dhe Ledri Vula nuk i kanë aspak marrëdhëniet mirë së bashku.

amiga3

Dikur ata ishin pjesë e të njëjtit grup ‘Babastars’ dhe shokë të mirë, por duket e tashmë gjërat kanë ndryshuar dhe reperat Agon Amiga dhe Ledri Vula nuk i kanë aspak marrëdhëniet mirë së bashku.

Ky duket është mesazhi i që përcjellë kënga e re e Agon Amigës, e cila ngjanë më shumë me një “diss” kundrejt Ledrit dhe reprëve të tjerë të grupit “Pint”, ku bëjnë pjesë MC Kresha, Lumi B, Gjiko etj.

Kënga e Agon Amigës titullohet “Qy qysh” dhe një pjesë e tekstit i ka bërë shumë fansa të mendojnë se ai ka bërë një “diss” kundrejt Ledrit.

Image

“Unë s’po shoh Vulë, unë po shoh ku*vë, unë po shoh gay”, shprehet Agoni dhe shumë njerëz kanë menduar se ky është një dedikim kundrejt Ledri Vulës.

Pas kësaj ka ardhë përgjigjja e Ledri Vulës i cili mund të ja ketë fshirë këngën Agonit në Youtube.

Kështu deklaron postimi i fundit i Agonit në të cilën shkruan:’Munesh dhe krejt kangt me mi fshi prej youtube por historin tem nuk mundesh’.

Image

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*