Menu

Foto prekëse që po bën xhiron e rrjetit, qeni i Xhorxh Bush nuk largohet nga arkivoli

qeni

Ne ceremonine per nder te ish-presidentit të SHBA, George H. W. Bush ka terhequr vemendjen nje foto qe shume shpejt ka bere xhiron e rrjeteve dhe ka prekur shume njerez.

Behet fjale per Sully, qenin labrador, i cili ishte qeni i shërbimit që i bënte shoqëri ish-presidentit të SHBA.

Ai eshte fotografuar shtrirë pranë arkivolit të ish-presidentit, nderkohe qe zedhenesi i Bush ka bere me dije se ai do te jete pjese e fluturimt per ceremonine e fundit ne Hjuston të Teksasit.

“Misioni u krye” shkruan zedhenesi, teksa ka ndare me ndjekesit kete foto.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*