Menu

7 pozicione seksi do t’u ‘heqin trurin’…

Kënaqësia është e garantuar.

sex-70023

Ndodh shpesh që të mos pranojmë se seksi me partnerin/en nuk na pëlqen më dhe se kënaqësia nuk është po njësoj.

Edhe pse mund të bëni seks të egër, të çmendur apo dhe nga ato “teknikat” e rrezikshme të cilat mund ta mbajnë jetën tuaj seksuale në “korrent”, jo gjithmonë kënaqësia është maksimale.

Nëse këto kohë nuk po performoni dhe aq mirë në shtrat, atëherë më poshtë mund të njiheni me 7 pozicionet e seksit të cilat garantojnë më shumë kënaqësi, të rekomanduara nga “Cosmopolitan”.

 

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*