Menu

300 milionë për transferime

Pep Guardiola do të ketë në dispozicion 300 milionë euro për transferime në Manchester City.

Guardiola

Manchester City siç duket do të shpenzojë shuma të mëdha për të përforcuar skuadrën sezonin e ardhshëm, pasi sivjet ka dështuar të korrë suksese.

E përditshmja britanike The Sun raporton se Pep Guardiola do të ketë në dispozicion 300 milionë euro për afatin kalimtar të verës.

Synimet e tij raportohet se janë: Alexis Sanchez i Arsenalit, Kyle Walker i Tottenhamit, dhe mbrojtësi i Southamptonit Virgil van Dijk.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*