Menu

​Mayweather tallet me McGrego

Floyd Mayweather është tallur pas luftës me irlandezin Conor McGregor.

r_1503815125-2512538

Boksieri amerikan, Floyd Mayweather nuk ka mundur të durohet pa ngacmuar Conor McGregor, pasi e mposhti në raundin e 10 me ndërprerje të luftës nga gjyqtari.

Ai e prano se McGregor është garues shumë i mirë, por duke u tallur tha se ishte më i mirë se sa kishte menduar.

“Ai është garues i fortë dhe ne u dhamë tifozëve atë çfarë dëshironin. Mendojë se kishte gjithçka që dëshironin. McGregor ishte më i mirë se sa kam menduar që është”, tha pas meçit Mayweather

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*