Menu

​Dybala mund ta fitojë ‘Topin e Artë’

Stefano Sorrentino: Paulo Dybala ka gjithçka që duhet për të fituar ‘Topin e Artë’, në të ardhmen.

​Dybala

Portieri i Chievo-s, Stefano Sorrentino, beson se Paulo Dybala ka gjithçka që duhet për të fituar ‘Topin e Artë’, në të ardhmen.

“Ai mund të përmirësohet ende dhe me potencialin që ka mund të bëhet më i miri në botë. Ka gjithçka që duhet për të fituar ‘Topin e Artë’”, ka thënë Sorrentino.

Argjentinasi shënoi një gol në portën e Sorrentino-s, të shtunën, në fitoren 3-0, të ‘Zonjës së Vjetër”, pasi u inkuadrua në lojë si zëvendësim në pjesën e dytë.

Dybala dhe Sorrentino ishin bashkëlojtarë te ekipi i Palermos, në të kaluarën, shkruan KosovaPress.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*