Menu

​Bakayoko për 45 milionë euro te Chelsea

Tiémoué Bakayoko do t’i nënshtrohet vizitës mjekësore tradicionale të premten, saktësonte “The Guardian”.

Paris Saint-Germain v AS Monaco - Ligue 1

Mesfushori francez i Monaco, Tiémoué Bakayoko, 22 vjeç, do të nënshkruajë me Chelsean për pesë vjet, një transfertë që vlen për 45 milionë euro, bënin të ditur të enjten gazeta “The Guardian” dhe televizioni SkyNews.

Tiémoué Bakayoko do t’i nënshtrohet vizitës mjekësore tradicionale të premten, saktësonte “The Guardian”. “Ai do të ekzaminohet impesisht pas ndërhyrjes kirurgjikale që ka kryer në gju, por nuk pritet që të ketë probleme”, shkruan gazeta.

Artikuj Te Ndryshem

Fjala Jote

Dergo Pergjigjen

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*